HİZMETLER

Simurg Inn‘de en büyük amacımız, size evinizden uzak olduğunuzu unutturmak. Simurg Inn'in her köşesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmenizi istiyoruz. Sağladığımız hizmetlerle size özel bir deneyim yaşatmak en önemli farkımız ve ayrıcalığımız olacak.

Havaalanı transferimiz sayesinde tatilinizi konforlu başlatmak ve konaklama süresince bu konforu devam ettirmek hedefimiz. Güleryüzümüz, samimi ve sıcak yaşam alanlarımızın yanı sıra sizi evinizde hissettirebilmek için evcil hayvanlarınızı da Simurg Inn'de misafir etmek istiyoruz.

Simurg Inn’de oda-kahvaltı olarak servis veriyoruz. Günün içerisinde atıştırmalık menümüzden ekstra ücret karşılığında sipariş vverebilirsiniz. Ayrı ücretlendirdiğimiz öğle ve akşam yemeklerimizde şefin menüsü olarak hizmet veriyoruz. Bu sebeple özel diet ihtiyaçalarınızı önceden bildirmeniz şefin menüyü revize edebilmesi için önem arz etmektedir. Keyifli sohbetlerin eşlik edeceği uzun yemek masamızdaki akşam yemekleri ise sizin için çok önemli bir deneyim olacak. Bütün misafirlerimizi tek bir masa etrafında toplayarak Simurg Inn'in samimi ve sıcak ortamını pekiştirmek, misafirlerimize de bunu hissettirmek bizi çok mutlu ediyor. (Covid süresince misafirlerimizi sosyal mesafe uygunluğunda ayrı masalarda ağırlamaktayız.)

Doğanın ortasında, yemyeşil bir ortamda birkaç gün bile olsa yaşayabilmenin ayrıcalığını size hissettirmek istiyoruz. Bu yüzden Simurg Inn'de yiyeceğiniz sebzelerin, meyvelerin hepsi bahçemizden. Zeytinlerimiz, zeytinyağlarımız zeytin ağaçlarımızdan. Yumurtalarımız tamamen organik, kendi tavuklarımızdan. Simurg Inn'de gerçek anlamda doğayla bütünleşen, ekolojik bir yaşam sizi bekliyor.

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ
SAFARİ TURLARI
EKOTARIM AKTİVİTELERİ
TEKNE TURLARI
YOGA

Konaklamanızın yanı sıra Simurg Inn çevresinde yapacağınız aktivitelerle de bu ekolojik hayatı deneyimleyebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, safari turları, tarım aktiviteleri, tekne turları, yoga, nefes terapileri ve fotoğraf turları... Simurg Inn'de doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarmaya hazır olun.