Hero Slider Hero Slider Hero Slider
Smurginn logo on cover

En İyi Fiyat Garantisi, Güvenli ve Onlıne Rezervasyon

15 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabildiğimizi hatırlatmak isteriz.

SIMURG INN

Mevlâna der ki; "Senin içinde bir can var, o canı ara. Senin dağının içinde bir hazine var, o hazineyi ara." Bu fikirden ve enerjiden yola çıkarak ortaya çıkan Simurg Inn, ismini zümrüd-ü anka kuşundan yani Simurg'dan aldı. Simurg, felsefede ruhun yücelmesini ve yaşarken yeniden doğuşu ifade ediyor. Evrensel bir varlık olan bu olağanüstü ölümsüz kuş, aslında ulaşılması zor, ideal bir gücün de simgesi. Tarihteki birçok efsaneye göre ise “kendini aramanın sembolü” olarak gösteriliyor.

İsmini bu olağanüstü varlıktan, bu muhteşem felsefeden alan Simurg Inn, doğayla iç içe konumu, eşsiz manzarası ve huzurlu ortamıyla sizi kendinizi aramaya davet ediyor. Simurg Inn'in büyüleci atmosferinde, masalsı yaşam alanlarında vakit geçirirken, kendinizle baş başa kalacak ve içinizde hazineyi keşfedeceksiniz.

Yeşil doğayla, hayvanlarla bir arada kendinizi dinleyeceğiniz ve tanımadığınız birçok insanla aynı sofrada oturup yemeğinizi paylaşacağınız benzeri olmayan bir deneyim için Simurg Inn sizi bekliyor. Şehir hayatının karmaşasında, günlük ritüelleriniz arasında unuttuğunuz, farkına varamadığınız birçok şeyi burada tekrar hatırlayacaksınız.

Kendinizi keşfetmeye dayalı hizmetlerin sunulduğu Simurg Inn‘de insanlarla daha güzel bir iletişim ve paylaşım içerisine girebileceksiniz. Zeytin ağaçları arasında yıldızları seyrederek uykuya daldığınız bir gecenin ardından kuş ve horoz sesleriyle güne merhaba demek... Belki de yaşarken yeniden doğmak aslında sadece böyle bir şey demek... Hayatınız ve hayata bakış açınız adına önemli bir deneyim yaşamak ve yenilenmek için Simurg Inn'de kendinizi keşfe çıkın. Burada geçireceğiniz vakit boyunca, yemyeşil bir doğanın içinde yaşayabilmenin ayrıcalığını size hissettirmek istiyoruz. Simurg Inn'de gerçek anlamda doğayla bütünleşen, ekolojik bir yaşam sizi bekliyor: Yiyeceğiniz sebzelerin, meyvelerin hepsi bahçemizden; zeytinlerimiz, zeytinyağlarımız zeytin ağaçlarımızdan; yumurtalarımız tamamen organik, kendi tavuklarımızdan. Keyifli sohbetlerin eşlik edeceği uzun yemek masamızdaki akşam yemekleri sizin için eşsiz bir deneyim olacak. Bütün misafirlerimizi bir masa etrafında toplayarak Simurg Inn'in samimi ve sıcak ortamını pekiştirmek, misafirlerimize bunu hissettirmek bizi çok mutlu ediyor.

En iyi fiyat garantisi sadece web sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.