HİZMETLER

Simurg Inn olarak en büyük amacımız size evinizden uzak olduğunuzu unutturmak. Simurg Inn'in her köşesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmenizi istiyoruz. Sağladığımız hizmetlerle size özel bir deneyim yaşatmak en önemli farkımız ve ayrıcalığımız olacak.

Havaalanı transferimiz sayesinde tatilinizi konforlu başlatmak ve konaklama süresince bu konforu devam ettirmek hedefimiz. Güleryüzümüz, samimi ve sıcak yaşam alanlarımızın yanı sıra sizi evinizde hissettirebilmek için evcil hayvanlarınızı da Simurg Inn'de misafir etmek istiyoruz. Günlük oda hizmetlerimizle sizi tamamen şehir hayatından ve günlük ritüellerinizden uzaklaştırmayı amaçlıyoruz.

Oda-kahvaltı olarak servis veriyoruz. Ancak günün her anını sizin için keyifli kılmak adına geniş bir mönümüz var. Bu anlamda gün boyu dilediğiniz yiyecek ve içeceği ekstra ücret karşılığında mönümüzden seçebilirsiniz. Simurg Inn olarak akşam yemeklerinize farklı bir anlam katmak istedik. Keyifli sohbetlerin eşlik edeceği uzun yemek masamızdaki akşam yemekleri sizin için çok önemli bir deneyim olacak. Bütün misafirlerimizi bir masa etrafında toplayarak Simurg Inn'in samimi ve sıcak ortamını pekiştirmek, misafirlerimize bunu hissettirmek bizi çok mutlu ediyor.

Doğanın ortasında, yemyeşil bir ortamda birkaç gün bile olsa yaşayabilmenin ayrıcalığını size hissettirmek istiyoruz. Bu yüzden Simurg Inn'de yiyeceğiniz sebzelerin, meyvelerin hepsi bahçemizden. Zeytinlerimiz, zeytinyağlarımız zeytin ağaçlarımızdan. Yumurtalarımız tamamen organik, kendi tavuklarımızdan. Simurg Inn'de gerçek anlamda doğayla bütünleşen, ekolojik bir yaşam sizi bekliyor.

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ
SAFARİ TURLARI
EKOTARIM AKTİVİTELERİ
TEKNE TURLARI
YOGA

Konaklamanızın yanı sıra Simurg Inn çevresinde yapacağınız aktivitelerle de bu ekolojik hayatı deneyimleyebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, safari turları, tarım aktiviteleri, tekne turları, yoga, nefes terapileri ve fotoğraf turları... Simurg Inn'de doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarmaya hazır olun.